Зниклі цивілізації. Взаємозв'язок культур і парадокси історії

Зниклі цивілізації. Взаємозв'язок культур і парадокси історії

Зниклі цивілізації. Взаємозв'язок культур і парадокси історії від компанії Booktime - фото 1
460,80 ₴
Мін. сума замовлення 150 ₴
В наявності

Доставка

Детальніше про доставку

Оплата

Характеристики

Виробник
Nobrand
Країна виробництва
Україна
Тип
друковане видання
Тематика
психологія
Мова видання
російська
Вид видання
масове
Стан
новий
Вид переплета
Твердый переплет

Опис

Якщо запитати в будь-якого школяра про історію людської цивілізації, майже напевно він розповість про походження людини від мавпи і її поетапний подальший розвиток. Грубо кажучи, всі ми уявляємо собі історію людства як величину, що лінійно розвивається, - від збирання до першого польоту на орбіту, від палиці-копалки до Великого адронного колайдера. Але чи так все однозначно?
Сучасні історики досі не можуть відповісти на безліч запитань. Як єгиптяни могли спорудити свої грандіозні піраміди з такою точністю? Звідки взялися однакові образи і сюжети у фольклорах народів, які ніколи не контактували один з одним? Коли і ким насправді було відкрито Америку? І яким шляхом йшла еволюція людини?
Якщо вас хвилюють ці та інші цікаві питання, відкрийте для себе книгу Олександра Ніконова "Исчезнувшие цивилизации. Взаємозв'язок культур і парадокси історії". Автор намагається розібратися в нестиковках, якими рясніє офіційна наука. Кажуть, історія не знає умовного способу. Книга Ніконова показує, що історія не знає дуже багато чого.
Чи добре людству відоме його власне минуле? Історія нашої цивілізації, яку ми всі вивчали в школі, представляється нам у вигляді важкого академічного тому, що заспокоює душу. Вона проглядається вся - від палиці-копалки до підкорення атома. Але що, якщо у нас позаду більше невідомого, ніж відомого? Тоді цей том перетворюється на кілька жалюгідних сторінок, гнаних шаленими вітрами по суворій і зовсім незнайомій нам планеті.
Історикам не дає спокою один момент - звідки люди минулого знали те, що історія знати їм забороняє? Таємниці і факти, на які досі немає однозначних відповідей, переслідують людство досі і поки що не знаходять академічного обґрунтування.
- Чому історики заплющують очі на хронологічні невідповідності та як у міфах народів, що зовні не контактують один з одним, трапляються однакові мотиви і факти?
- Через що офіційна наука вперто не вірить, що Америка могла бути виявлена понад 15 тисяч років тому?
- Чому Антарктида, офіційно відкрита тільки на початку XIX століття, позначена ще на стародавніх картах, що гуляють Європою?
- Навіщо єгиптяни побудували великі піраміди в Гізі з прямими кутами ювелірної точності, з різницею лише в кілька секунд?
Питань і здогадок досі набагато більше, ніж відповідей...
книги.